Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

Uitslagen mei 2022

 
100 m
12,00 seconden (8) Tim van der Kooi 581 punten
13,17 seconden (21) Gabriel Quimis Rivera 362 punten
13,30 seconden (22) Daan Gestel 340 punten
200 m
24,50 seconden (8) Tim van der Kooi 600 punten
27,65 seconden (21) Gabriel Quimis Rivera 355 punten
29,23 seconden (23) Daan Gestel 252 punten
400 m
56,99 seconden (10) Stan Heijnen 531 punten
1:00,90 seconden (15) Lars van der Valk 404 punten
800 m
2:06,58 seconden (3) Nart Pistorius 640 punten
2:13,99 seconden (14) Vincent Bosboom 531 punten
5.000 m
17:41,83 seconden (10) Twan Wildeboer 537 punten
19:42,39 seconden (14) Jelmer Hofstra 366 punten
110 m Horden
17,81 seconden (4) Roy van Zijl 597 punten
22,50 seconden (13) Fabian Pelgröm 316 punten
Discuswerpen
35,43 meter (3) Marnick Los 593 punten
34,49 meter (4) Thijs Roskamp 573 punten
20,33 meter (20) Ivo Stapel 232 punten
18,15 meter (21) Rick Frazer 170 punten
Kogelstoten
12,69 meter (1) Kaloyan Zhekov 645 punten
8,06 meter (16) Ivo Stapel 311 punten
7,95 meter (17) Fabian Pelgröm 302 punten
Hinkstapspringen
14,51 meter (1) Roy van Zijl 831 punten
10,43 meter (12) Marnick Los 389 punten
9,84 meter (17) Fabian Pelgröm 318 punten
Hoogspringen
1,65 meter (7) Koen Kroep 540 punten
1,60 meter (12) Stan Heijnen 492 punten
Zweedse estafette
2:15,98 seconden (7) Mannen team 1 1,06 punten
2:26,71 seconden (10) Mannen team 2 920 punten
100 m
13,53 seconden (2) Michelle van Dorth 584 punten
14,93 seconden (10) Annabel Boonman 371 punten
17,01 seconden (13) Samantha Orozco Carvallo 120 punten
200 m
26,42 seconden (1) Merel Wevers 729 punten
31,75 seconden (7) Maartje Oude Voshaar 381 punten
400 m
59,57 seconden (1) Merel Wevers 790 punten
1:21,91 seconden (8) Dunya van Zanten 279 punten
800 m
2:32,87 seconden (1) Gerber Loman 641 punten
3:13,87 seconden (7) Dunya van Zanten 299 punten
3.000 m
11:22,72 seconden (2) Gerber Loman 577 punten
12:55,65 seconden (7) Anne Braat 367 punten
15:07,16 seconden (9) Dunya van Zanten 143 punten
100 m Horden
15,34 seconden (1) Michelle van Dorth 712 punten
15,46 seconden (2) Marjolein Bolten 700 punten
Discuswerpen
26,33 meter (8) Merel Lasschuijt 467 punten
25,97 meter (9) Renske de Vries 459 punten
21,05 meter (11) Isabelle Schippers 344 punten
Kogelstoten
11,45 meter (3) Marjolein Bolten 685 punten
8,61 meter (6) Annabel Boonman 491 punten
7,81 meter (9) Isabelle Schippers 431 punten
Hoogspringen
1,60 meter (1) Michelle van Dorth 832 punten
1,55 meter (2) Myrthe Kruit 444 punten
Verspringen
5,10 meter (1) Marjolein Bolten 701 punten
3,84 meter (10) Maartje Oude Voshaar 379 punten
Zweedse estafette
2:39,09 seconden (2) Vrouwen team 1 781 punten